Laddercompetitie 6e speelronde

Aan de laddercompetitie doen dit jaar 34 tennissers mee. Het mooie is, dat naast de leden die al jaren meedoen ook kersverse leden
zich hebben opgegeven voor de ladder. Hierdoor lijkt het doel van de laddercompetitie nu al bereikt, veel plezier en gezelligheid en een keer
tennissen met anderen dan je vaste clubje.
Naast deze niet te onderschatten sociale aspecten, wordt er natuurlijk ook gewoon voor de punten gespeeld.
We spelen dit jaar niet in wisselende poules maar nu gewoon met alle teams bij elkaar, zodat je meteen kunt zien wat je positie is t.o.v. de
andere teams. Wij wensen iedereen veel plezier in deze laddercompetitie.
 
Belangrijk: Klik hier om je aan/af te melden voor het slottoernooi op zondag 29 maart.
 

Positie

Team

Naam

Gespeeld

Sets

1

H

Joop Braakhekke - Tamara Mulder

5

10

2

M

Henk Slettenhaar - Margreet Preuter

6

10

P

Harry Lobeek - Jannie Besselink

6

10

3

N

Henri Marsman - Henk Klein Brinke

6

9

4

D

Lauwrens Jonker - Maaike Willems

5

8

5

L

Frank Enderink - Tonny Wichers

4

7

6

C

Erwin Vrielink - Nienke Krikke

7

7

7

K

Henk Hoentjen - Janneke Enderink

6

6

8

J

Matthijs Lobeek - Dirkje Vrielink

5

5

9

O

Gerard Koldeweij - Annette de Boer

6

5

10

E

Henk Enderink - Erena Klijn Velderman

7

5

11

A

Henk Kerkdijk/Monique Stouten

5

4

I

Wim Wichers -  Ilja Bomers

5

4

12

G

Herman Nijenhuis - Marijke Schoneveld

6

4

13

B

Albert Kalfsterman - Ina Molkenboer

2

3

14

F

Bertus Schoneveld - Mila Kalfsterman

4

3

15

Q

Roy Engberts – Ester Engberts

3

0

 
Uitslagen speelronde 6
Team A Henk Kerkdijk/Monique Stouten Team P Harry Lobeek/Jannie Besselink 4-6 / 6-7
Team H Joop Braakhekke/Tamara Mulder Team L Frank Enderink/Tonny Wichers woe. 11 mrt. 20.00u.
Team F Bertus Schoneveld/Mila Kalfsterman Team Q Roy Engberts/Ester Engberts vrij. 13 mrt. 20.00u.
Team A Henk Kerkdijk/Monique Stouten Team I Wim Wichers/Ilja Bomers zon. 15 mrt. 10.30u.
Team B Albert Kalfsterman/Ina Molkenboer Team Q Roy Engberts/Ester Engberts zon. 15 mrt. 10.30u.
Team H Joop Braakhekke/Tamara Mulder Team N Henri Marsman/Henk Klein Brinke zon. 15 mrt. 13.00u.
Team J Matthijs Lobeek/Dirkje Vrielink Team O Gerard Koldeweij/Annette de Boer zon. 15 mrt. 13.00u.
Team D Lauwrens Jonker/Maaike Willems Team E Henk Enderink/Erena Klijn Velderman 6-1 / 6-2
Team M Henk Slettenhaar/Margreet Preuter Team Q Roy Engberts/Ester Engberts woe. 18 mrt. 20.00u.
Team C Erwin Vrielink/Nienke Krikke Team D Lauwrens Jonker/Maaike Willems 4-6 / 2/6
Team A Henk Kerkdijk/Monique Stouten Team K Henk Hoentjen/Janneke Enderink 2-6 / 2-6
Team C Erwin Vrielink/Nienke Krikke Team I Wim Wichers/Ilja Bomers 6-3 / 6-4
Team B Albert Kalfsterman/Ina Molkenboer Team P Harry Lobeek/Jannie Besselink woe. 25 mrt. 20.00u.
Team C Erwin Vrielink/Nienke Krikke Team L Frank Enderink/Tonny Wichers woe. 25 mrt. 20.00u.
Team A Henk Kerkdijk/Monique Stouten Team G Herman Nijenhuis/Marijke Schoneveld vrij. 27 mrt. 20.00u.

 

Uitslagen speelronde 5
Team C Erwin Vrielink/Nienke Krikke Team P Harry Lobeek/Jannie Besselink 6-7 / 6-2 / 6-2
Team K Henk Hoentjen/Janneke Enderink Team N Henri Marsman/Henk klein Brinke 4-6 / 6-2 / 6-4
Team D Lauwrens Jonker/Maaike Willems Team L Frank Enderink/Tonny Wichers vrij.27 feb. 20.00u.
Team A Henk Kerkdijk/Monique Stouten Team B Albert Kalfsterman/Ina Molkenboer ----------
Team C Erwin Vrielink/Nienke Krikke Team F Bertus Schoneveld/Mila Kalfsterman 4-6 / 7-5 / 4-6
Team E Henk Enderink/Erena Klijn Velderman Team H Joop Braakhekke/Tamara Mulder ?-6 / ?-6
Team O Gerard Koldeweij/Annette de Boer Team Q Roy Engberts/Ester Engberts 6-0 / 7-6
Team G Herman Nijenhuis/Marijke Schoneveld Team J Matthijs Lobeek/Dirkje Vrielink 1-6 / 6-3 / 1-6
Team M Henk Slettenhaar/Margreet Preuter Team P Harry Lobeek/Jannie Besselink 3-6 / 6-4 / 6-2
Team D Lauwrens Jonker/Maaike Willems Team G Herman Nijenhuis/Marijke Schoneveld 6-4 / 6-0
Team K Henk Hoentjen/Janneke Enderink Team M Henk Slettenhaar/Margreet Preuter 6-3 / 6-0
Team N Henri Marsman/Henk Klein Brinke Team Q Roy Engberts/Ester Engberts 6-? / 6-?
Team E Henk Enderink/Erena Klijn Velderman Team L Frank Enderink/Tonny Wichers 0-6 / 06
Team I Wim Wichers/Ilja Bomers Team O Gerard Koldeweij/Annette de Boer 6-4 / 6-3
Team A Henk Kerkdijk/Monique Stouten Team H Joop Braakhekke/Tamara Mulder 2-6 / 3-6
Team J Matthijs Lobeek/Dirkje Vrielink Team B Albert Kalfsterman/Ina Molkenboer ----------
Team F Bertus Schoneveld/Mila Kalfsterman Team P Harry Lobeek/Jannie Besselink 6-7 / 4-6

 

Uitslagen speelronde 4
Team H Joop Braakhekke/Tamara Mulder Team M Henk Slettenhaar/Margreet Preuter 6-3 / 7-5
Team K Henk Hoentjen/Janneke Enderink Team Q Roy Engberts/Ester Engberts zon 15 mrt.
Team B Albert Kalfsterman/Ina Molkenboer Team D Lauwrens Jonker/Maaike Willems ---------
Team B Albert Kalfsterman/Ina Molkenboer Team F Bertus Schoneveld/Mila Kalfsterman ---------
Team C Erwin Vrielink/Nienke Krikke Team O Gerard Koldeweij/Annette de Boer 5-7 / 3-6
Team E Henk Enderink/Erena Klijn Velderman Team J Matthijs Lobeek/Dirkje Vrielink 5-7 / 6-7
Team P Harry Lobeek/Jannie Besselink Team Q Roy Engberts/Ester Engberts 6-0 / 6-0
Team G Herman Nijenhuis/Marijke Schoneveld Team N Henri Marsman/Henk Klein Brinke 1-6 / 6-4 / 5-7
Team A Henk Kerkdijk/Monique Stouten Team H Joop Braakhekke/Tamara Mulder ---------
Team F Bertus Schoneveld/Mila Kalfsterman Team I Wim Wichers/Ilja Bomers ---------
Team L Frank Enderink/Tonny Wichers Team P Harry Lobeek/Jannie Besselink 2-6 / 7-5 / 4-6

 

Uitslagen speelronde 3
Team J Matthijs Lobeek/Dirkje Vrielink Team N Henri Marsman/Henk Klein Brinke 3-6 / 2-6
Team A Henk Kerkdijk/Monique Stouten Team D Lauwrens Jonker/Maaike Krikke 6-4 / 6-3
Team B Albert Kalfsterman/Ina Molkenboer Team F Bertus Schoneveld/Mila Kalfsterman ---------
Team C Erwin Vrielink/Nienke Krikke Team G Herman Nijenhuis/Marijke Schoneveld 6-1 / 6-1
Team H Joop Braakhekke/Tamara Mulder Team K Henk Hoentjen/Janneke Enderink 6-4 / 6-3
Team M Henk Slettenhaar/Margreet Preuter Team O Gerard Koldeweij/Annette de Boer 6-4 / 6-2
Team E Henk Enderink/Erena Klijn Velderman Team I Wim Wichers/Ilja Bomers 6-4 / 6-3
Team L Frank Enderink/Tonny Wichers Team P Harry Lobeek/Jannie Besselink ---------

 

Uitslagen speelronde 2
Team C Erwin Vrielink/Nienke Krikke Team H Joop Braakhekke/Tamara Mulder ----------
Team G Herman Nijenhuis/Marijke Schoneveld Team K Henk Hoentjen/Janneke Enderink 7-6 / 6-4
Team M Henk Slettenhaar/Margreet Preuter Team N Henri Marsman/Henk Klein Brinke 6-1 / 6-1
Team F Bertus Schoneveld/Mila Kalfsterman Team L Frank Enderink/Tonny Wichers 3-6 / 3-6
Team I Wim Wichers/Ilja Bomers Team J Matthijs Lobeek/Dirkje Vrielink 3-6 / 7-5 / 6-3
Team D Lauwrens Jonker/Maaike Krikke Team P Harry Lobeek/Jannie Besselink ----------
Team A Henk Kerkdijk/Monique Stouten Team E Henk Enderink/Erena Klijn Velderman 4-6 / 6-2 / 6-2
Team B Albert Kalfsterman/Ina Molkenboer Team O Gerard Koldeweij/Annette de Boer 7-6 / 7-5
 
Uitslagen speelronde 1
Team J
Matthijs Lobeek/Dirkje Vrielink
Team L
Frank Enderink/Tonny Wichers
0-6 / 0-6
Team D
Lauwrens Jonker/Maaike Krikke
Team I
Wim Wichers/Ilja Bomers
6-4 / 6-0
Team G
Herman Nijenhuis/Marijke Schoneveld
Team H
Joop Braakhekke/Tamara Mulder
1-6 / 2-6
Team E
Henk Enderink/Erena Klein Velderman
Team F
Bertus Schoneveld/Mila Kalfsterman
6-2 / 2-6 / 6-2
Team C
Erwin Vrielink/Nienke Krikke
Team K
Henk Hoentjen/Janneke Enderink
2-6 / 4-6
Team B
Albert Kalfsterman/Ina Molkenboer
Team M
Henk Slettenhaar/Margreet Preuter
6-3 / 1-6 / 1-6
Team N
Henri Marsman/Henk Klein Brinke
Team O
Gerard Koldeweij/Annette de Boer
7-6 / 6-7 / 7-5
 

Terug