Financieel steuntje in de rug voor onze vereniging

Dankzij twee geslaagde initiatieven uit ons dorp, ("Rommelmarkt Harfsen-Kring van Dorth" en "Spar spekt de clubkas"), hebben we tweemaal een mooie financiële bijdrage mogen ontvangen. Het geld is zeer welkom en zal onder andere worden besteedt aan tennisles materialen.
Rommelmarktcommissie en Spar Kirchjunger hartelijk dank hiervoor. Maar ook dank aan iedereen die op welke manier dan ook zijn steentje heeft bijgedragen aan het succes van deze acties.
 
Om met de woorden van rommelmarkt commissielid Dick Wichers te spreken:
De gedachte achter het evenement was niet alleen om het verenigingsleven een financieel steuntje in de rug te geven, maar ook om de saamhorigheid onder inwoners van Harfsen en Kring van Dorth te stimuleren. Ik denk dat we vol trots kunnen stellen dat we in deze opzet zijn geslaagd